Skuteri Elektrik RKS GT 5, EEC, EURO5, 2000W, 2021

SKU: N/A
Produkt nga: RKS
Çmimi jonë

1,100.00

Pikat kryesore të produktit

Skuteri Elektrik nga brendi RKS, modeli GT5 | Me një dizajn tërheqës për sytë dhe me një motor superiorë, GT5 është skuter me performancë dhe luksoz.

I Prodhuar me standardin më të lartë të cilësisë dhe sigurisë EURO5. Viti i prodhimit 2021. Ky skuter nuk ka nevojë për regjistrim, nuk ka nevojë për patent shoferë, nuk ka nevojë për derivate.

Dizajni i tij është shumë tërheqës për sytë

Falë linjave të tij moderne, ai do të jetë në qendër të vëmendjes në të gjitha udhëtimet tuaja. Me modelin GT5, do të vini re në shikim të parë që eleganca plotëson thjeshtësinë. Drita të fuqishme LED, me rang të gjatë të ndriçimit..

 

Paneli dixhital i ekranit
MT-3 është një model i përshtatshëm, dhe që lehtë zotërohet dhe vozitet pa pasur fare eksperiencë… Paneli i instrumenteve ju mundëson t’i ndiqni të gjitha detajet e ngasjes dhe gjendjen e motorit. Dizajni kompakt GT5 me modelin e tij elegant të trupit, me vendet për ngasje të dy pasagjerëve, me dy hapësira për ruajtje të gjërave, me dhe me vendet e bagazhit e bëjnë jashtëzakonisht të dobishëm.

 

Karakteristikat teknike

Motori: 2000W (Fuqi nominale)

Shpejtësia maksimale 45-50 km/h.

Distanca që mund ta përshkruani me një mbushje të baterisë: 60-70km.

Bateria: 6 Bateri | 72V 20A

Pesha maksimale 264kg

Dimensionet 1900 x 725 x 1085 mm

Ngjyrat: Grey (Gold), e kuqe dhe e bardhë.

Viti i prodhimit: 2021

Vendi i prodhimit: Turqi

Doganuar ✔.

Me librezë ✔

Alarm ✔.

Sinjalizues ✔.

Marrsh digjital me 3 shpejtësi ✔.

Bagazh nën ulëse me siguresë ✔.

Teknologjia e dritave LED ✔.

Sasia:
Blej tani
Në stok