Skuter Elektrik RKS Ecotech EEC, EURO5, 350W, 2021

SKU: N/A
Produkt nga: RKS
Çmimi jonë

519.00

Pikat kryesore të produktit

Skuteri Elektrik nga brendi RKS, modeli Ecotech Deluxe. Skuter i rehatshëm dhe i sigurtë me mundësi të mira të bartjes së mallrave.

I Prodhuar me standardin më të lartë të cilësisë dhe sigurisë EURO5. Nuk ka nevojë për regjistrim, nuk ka nevojë për patent shoferë, nuk ka nevojë për derivate, mund të vozitet edhe nga fëmijët.

 

Motori: 350W (Fuqi nominale).

Kapaciteti nominal 2.0kw/h

Bateria: 48V 12A

Shpejtësia maksimale: 25km/h

Distanca që mund ta përshkruani me një mbushje të baterisë: 40-45km.

Pesha maksimale 192kg

Dimensionet 1520 x 615 x 1010mm

Ngjyrat blu dhe e kuqe.

 

Sasia:
Blej tani
Në stok